KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10134044

nr 1013 4044

Akvareller

2 st. Stockholmsmotiv, Frans Lindström / M Johansson, signerade, 16x20

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:57:54

15/1 23:34:17 1      150 kr
18/1 18:42:41 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm