KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13913436

nr 1391 3436

Akvareller

3 st, Stockholm & Härnösand, Lantmätarehuset. Signerade. Motivet: 10x15 & 16x11, akvarell

måndag 19 april 2021
kl 20:14:38