KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13524053
nr 1352 4053
Akvareller
2 st, Staffan Valinder, naturmotiv med änder respektive fasan. Signerad. Motivet: 10x17 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:44:47
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)