KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12342414

nr 1234 2414

Akvareller

2 st. Signerade, hamnmotiv, 27x35

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:41:58