KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller, pasteller 14488543
nr 1448 8543
Akvareller, pasteller
6 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, landskap / stilleben, yttermått inklusive ram: 49x52 - 60x50, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:40:48
150 kr