KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12912320
nr 1291 2320
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Akvareller, 2 st. Landskap. Signerad. Motivet: 16x22 resp. 23x34 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
måndag 25 november 2019
kl 19:26:52
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare