KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16494149

nr 1649 4149

Akvareller

2 st, Lennart Ek, Södermalm, Stockholm, varav en signerad. Oramade, 24x33,37x43 cm

måndag 14 oktober 2024
kl 20:08:07