KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12308019

nr 1230 8019

Akvareller

2 st, Lennart Ek, Söder, Stockholm, signerad. Oramade, 24x33,37x43

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:16:34

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm