KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13073223
nr 1307 3223
Kenneth Lindgren
(f. 1937), Sverige
Akvareller, 2 st, Rådjur, 20x19 cm respektive 25x18. Signerad
Kenneth Lindgren, född 1937 i Västervik, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:14:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Kenneth Lindgren
Läs mer om Kenneth Lindgren