KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14086366

nr 1408 6366

John Sjösvärd

(1890-1958), Sverige

Akvareller, 2 st, John Sjösvärd (1890-1958), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -50,46x29, yttermått inklusive ram: 60x43, akvarell

John Sjösvärd, född 1890 i Linköping, död 1958, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:21:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

John Sjösvärd

Läs mer om John Sjösvärd