KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14776116

nr 1477 6116

Akvareller

2 st, Japan, yttermått inklusive ram: 62x27, akvarell. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:17:55

27/6 02:11:56 1      Vinnande bud