KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14775066

nr 1477 5066

Jan Ed

(f. 1941), Sverige

Akvareller, 3 st, Akvarell, bildmått: 18x12. Signerade, yttermått inklusive ram: 44. 30 cm

Jan Ed, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:29:03

4/7 19:24:03 1      Vinnande bud

Jan Ed

Läs mer om Jan Ed