KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15474004
nr 1547 4004
Akvareller
2 st, Italien, Porträtt, 1800-tal, 32x24 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 48x40 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:11:03
300 kr
350 kr
500 kr
700 kr