KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12667591
nr 1266 7591
Hans Ernback
(1942-2013), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerad. Motivet: 22x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:53:09
28/7 22:14:25
Hans Ernback
Läs mer om Hans Ernback