KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12342370

nr 1234 2370

Akvareller

5 st, Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Stockholm, signerade, lösa blad, 17x21 - 21x27

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:14:52