KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12342370

nr 1234 2370

Akvareller

5 st, Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Stockholm, signerade, lösa blad, 17x21 - 21x27

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:14:52

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor