KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12342370
nr 1234 2370
Akvareller
5 st, Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Stockholm, signerade, lösa blad, 17x21 - 21x27
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:14:52
100 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)