KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12983106
nr 1298 3106
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st, Stockholmsmotiv. Signerade, 18x19 - 23x18 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:07:08
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström