KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15774306
nr 1577 4306
Akvareller
Ett par, Kina, fåglar & blommor. Akvarell, bildmått: 53x33, yttermått inklusive ram. 62x42 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:47:15
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr