KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14035279

nr 1403 5279

Akvareller

2 st + etsning, Stockholmsmotiv, bland annat Lindström. Signerade. Yttermått inklusive ram: 25x32 ca, akvarell.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:44:26

14/6 14:14:22 1      Vinnande bud