KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14823344
nr 1482 3344
Akvareller
2 st. Ester Haag, fjällmotiv. Signerade, 32x43 cm, yttermått inklusive ram: 53x66, resp. 40x50, yttermått inklusive ram: 57x67, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:09:29
15/8 20:04:29