KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13474185
nr 1347 4185
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Akvareller, 3 st, Murare och landskap. Ej signerad. Proveniens Einar Jolin. Motivet: 12x14 cm, 10x15 cm respektive 32x22 cm
måndag 14 september 2020
kl 19:45:30
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin