KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12916108

nr 1291 6108

Akvareller

2 st, Blommor, 1800-tal, 17x14,21x16 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:11:56