KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9725033
nr 972 5033
Akvareller
3 st, Berno Billing, Motiv från Jylland, signerade 2001, 38x59
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 20:27:53
3/8 03:32:53