KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15774270
nr 1577 4270
Akvareller
2 st, Arvid Jansson, Signerad, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 42x47, yttermått inklusive ram: 43x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:47:56
13/11 10:47:00
500 kr
13/11 17:11:48