KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14577465
nr 1457 7465
Akvareller
3 st, Arvid Ek, "Smögen". Signerade. Akvarell, bildmått: 25x36, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:58:50
100 kr
150 kr