KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15663267
nr 1566 3267
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Akvareller, 2 st, Musikanter. Signerade, Akvarell. Bladets mått: 17x22 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:31:48
25/9 16:16:14
350 kr
25/9 19:22:29