KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14834049
nr 1483 4049
Akvarell
Winnie von Kantzow. Signerad 1944, träd framför hus, ca 32x40 cm, yttermått inklusive ram. 47x55 cm, akvarell
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 20:01:12
21/8 15:29:27
100 kr
22/8 18:46:48