nr 1351 3033
Virginia Larson
(1844-1893), Sverige
Akvarell, Borgholms slottsruin, Signerad. Motivet: 27x33 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:42:53
28/9 14:17:47
2.000 kr
28/9 19:37:53
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Virginia Larson
Läs mer om Virginia Larson