KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16302032

nr 1630 2032

Veronica Leo

(f. 1935), Sverige

"Snöflickan, ur sagan, Sången om lyckan fågel". Signerad, daterad -71. Akvarell, bildmått: 28x43 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm

Kondition: saknar glas

Veronica Leo-Hongell, finlandssvensk bildkonstnär född i Helsingfors 1935.

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:39:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Veronica Leo

Läs mer om Veronica Leo