KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10244081
nr 1024 4081
Akvarell
Venedig, signerad, motivet: 48x38
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:55:17
100 kr
150 kr