KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10649681
nr 1064 9681
Akvarell
Ulla Nordenfelt, solnedgång, signerad. 24x18
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:32:26
150 kr
250 kr
350 kr