KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14077538
nr 1407 7538
Ulla Larson
(f. 1935), Sverige
"I trädgården". Signerad, daterad -82. Akvarell, motivet: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 64x85 cm
Ulla Larson, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:56:52