KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14072172
nr 1407 2172
Akvarell
Ulla Boy, "Desfinee par Ulla Boy, anno 1802", vilande sällskap, 29x23, yttermått inklusive ram: 43x38, akvarell. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:30:34
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)