KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16606296

nr 1660 6296

Ulf Hinders

(f. 1950), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad -78, figurer i exotiskt landskap, bladets mått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:21:38

Ulf Hinders

Läs mer om Ulf Hinders