KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13908135
nr 1390 8135
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Signerad, akvarell, 40x53cm, yttermått inklusive ram: 56x71cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:15:49
6/4 12:42:48