KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch / lito 16416149
nr 1641 6149
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Akvarell / tusch / lito, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 20x15 - 32x36 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:49:53
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt