KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15207062

nr 1520 7062

Akvarell

Tor Swenson, Vintermotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 14x38 cm, yttermått inklusive ram: 31x47 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:24:26