KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757359
nr 1275 7359
Ted Ström
(f. 1944), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 2005, "Varvet runt", Motivet: 21x31 cm
Ted Ström, svensk bildkonstnär, grafiker, musiker och kompositör, född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:45:27
500 kr
600 kr
Ted Ström
Läs mer om Ted Ström