KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592700
nr 1359 2700
Sven Nyström
(1902-1932), Finland
Akvarell, Signerad. Motivet: 15x14cm
Sven Nyström, finländsk konstnär född 1902, död 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:19:28
9/11 16:20:02