KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17409058

nr 1740 9058

Akvarell

Sven Inges Ässja. Yttermått inklusive ram: 37x43cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:27:51

14/11 19:40:44 1      150 kr
17/11 18:26:37 2      Vinnande bud