KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16302039

nr 1630 2039

Stina Sörman

(1910-1993), Sverige

Fiskar. Signerad, akvarell, daterad 1990 cm, yttermått inklusive ram: 73x53 cm

Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:20:49

18/6 08:44:30 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stina Sörman

Läs mer om Stina Sörman