KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713118
nr 1271 3118
Stig Larsson-St Clair
(f. 1918), Sverige
Akvarell, Skeppsholmsbron. Signerad, daterad 1985. Motivet: 28x40 cm
Stig Larsson S:t Clair, svensk bildkonstnär född i Sjöbo 1918.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:25:24
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Larsson-St Clair
Läs mer om Stig Larsson-St Clair