KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9241202
nr 924 1202
Akvarell
Stephan Gip, signerad, 28x29
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:07:11
150 kr
300 kr