KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746353
nr 1274 6353
Sten Etling
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Tält, signerad, bladets mått: 77x55 cm
Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:38:35
5/9 20:19:27