KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17142113

nr 1714 2113

Akvarell

snögubbe, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 46x46. Ej signerad

Kondition: skadad

måndag 28 juli 2025
kl 18:26:36