KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9669153
nr 966 9153
Akvarell
skärgårdsmotiv, signerad A. B-k, 1896, 27x47
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 juni 2015
kl 20:10:01
150 kr
250 kr
1.100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)