KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6252479
nr 625 2479
Akvarell
Signerad VBP, Komposition, 22x27
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 februari 2010
kl 19:46:41
250 kr
500 kr
450 kr
550 kr
750 kr
6