KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9758145
nr 975 8145
Akvarell
Signerad, 1930, Varuhuset Meeths, Drottninggatan/Kungsgatan, 60x40
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:16:56
21/8 21:14:17
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv