KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10985422
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller porträtt porträttmåleri v fumo vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller porträtt porträttmåleri v fumo vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



