KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8516332
nr 851 6332
Akvarell
Signerad, Stilleben, 73x54
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:11:46
100 kr
400 kr
300 kr
500 kr
600 kr