KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5486434

nr 548 6434

Akvarell

signerad SSS, jugenddam med vingar, 27x21

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 17:35:12